Logo

ram ddr 400

Број на оглас: 1816658 | Објавен на: 08.11.2018, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


KINGSTON 512mb CENA 300 DENARI
NANYA 512mb CENA 300 DENARI
KINGMAX 256mb CENA 150 DENARI

Memoriite se ispravni izvadeni od licen kompjuter.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач