Logo

Se Prodavam Canon 1000d

Број на оглас: 1817373 | Објавен на: 22.01.2016, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија

Вид на оглас: Се продава


Se Prodavam Canon 1000d + so objektiv LENS 75-300mm , 28-80mm , 18-55 mm, fotoaparat e kupen od dukjan vo AMC pred 1 godina ama kako nov i e mnogu dobar, ima sve oprema od aparatot

Cenata e mnogu poevtini - 550 E

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Arben