Logo

prodavam

Број на оглас: 1817554 | Објавен на: 23.05.2020, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Фустани

Големина: L

Боја: Други

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


baraj samo na 075-33-22-36
ne me barajte za poniska cenA
FUSTANITE SE NOVI ,NE SE NOSEN
siniot fustan e od ESPRIT kolekcija SIZE 14 (nas 44 br)
ciklama e od LIZE CLAIRBORNE SIZE 12

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач