Logo

Prodavam hammer hilta

Број на оглас: 1820111 | Објавен на: 02.10.2018, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД
9.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam hammer hilta so 32mm 1050w, 50hz 230v 0-850 obrtai vo minuta.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач