Logo

Izdavam magacin

Број на оглас: 1821613 | Објавен на: 22.11.2020, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 150 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Izdavam magacin na glaven pat

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач