Logo

prodavam svetlecka reklama

Број на оглас: 1821833 | Објавен на: 16.06.2017, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


prodavam reklama dimenzii 135 cm na 80 cm

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 dean

Потврден огласувач