Logo

Prilep,kuka vo centralno podracje

Број на оглас: 1822268 | Објавен на: 14.04.2018, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 160 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: Stevan Apostoloski 3

Цена: 49.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Postara kuka so dvor pozadi kuka 500 m2 ul.Stevan Apostolski 3. Info na 070/517-588

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач