Logo

Stalazi-raftovi

Број на оглас: 1823463 | Објавен на: 20.03.2017, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Stalazi koristeni za iverica no moze da se prenamenat za drugi potrebi.Za site mozna e super cena.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragi