Logo

STARTER-POLNAC 650A

Број на оглас: 1823887 | Објавен на: 11.03.2017, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Nov starter 650a mnogu dobar,moze da polni i da startuva direktno,ima i trkala,so garancija

 Велес    Општина: Градско

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач