Logo

Се продава куќа

Број на оглас: 1823897 | Објавен на: 18.08.2016, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 260 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 150 m²

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам куќа во Ресен на улица Ленинова бр. 82. Цена по договор.

Број за контакт само на овој број, не на долу прикажаниот: 075 785 337

 Katerina