Logo

Круг

Број на оглас: 1825115 | Објавен на: 13.02.2019, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 250 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се отстапува круг од 8500 м2 целосно заграден, кругот се отстапува со електрично трафо и барака од 250м2, погодна за магацин. По договор

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  ilco

Потврден огласувач