Logo

Плацеви во централно градско подрачје Радовиш

Број на оглас: 1825853 | Објавен на: 20.09.2018, 22:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 670 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Итно и поволно!
Урбанизирани.
Спроти базенот Шампионче и спортската сала.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Билјана и Кристина

Потврден огласувач