Logo

Prodavam trosoben stan vo k.voda 76m2

Број на оглас: 1827077 | Објавен на: 16.10.2017, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 76 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Цена: 60.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trosoben stan vo k.voda, kulite Rasadnik 76m2 na 5 kat so lift, balkon i logija, parno, smenti prozori i vodovodna instalacija
tel. 078/204306 078/268233

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 viktorija

Потврден огласувач