Logo

ПРОДАВАМ МЕД

Број на оглас: 1827744 | Објавен на: 22.03.2018, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Продавам природрн мед од многу чисто поднебје (Клепа) .
Имам и матичен млеч , прополис-растворен
Цената на медот е 400 денари /кгр во тегла
а 350ден/кгр на големо во пластични кофи.

Контактирајте ме на телефон 078-300-612

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Валентина

Потврден огласувач