Logo

IZDAVAM SOBI SPROTI DRZAVNA BOLNICA

Број на оглас: 1827829 | Објавен на: 20.09.2017, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


IZDAVAM SOBI SPROTI DRZAVNA BOLNICA ZA STUDENTI

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач