Logo

Mercedes Benz VITO V220 Ambiente

Број на оглас: 1828410 | Објавен на: 06.07.2017, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz VITO V220 Ambiente
Proizvedeno Dekemvri 2001 godina so novi zimski gumi ! Za povekje informacii javete se na 078/566-560
Slikite se od 26.03.2017

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Jani

Потврден огласувач