Logo

Продавам плац во н.Илинден

Број на оглас: 1831003 | Објавен на: 29.02.2020, 18:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 350 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам 350 м2 плац,во населба Илинден, до асфалт со струја,вода,и сите потребни услови.Плацот се наоѓа во градежен реон.Цена по договор

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Borce