Logo

Bitsiani сако и кошула комплет

Број на оглас: 1834254 | Објавен на: 04.02.2019, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Сакоа палто

Големина: 50

Боја: Бела

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Bitsiani сако бр .50 облечено 2-3 пати.
Bitsiani големина S..облечена 2-3 пати..

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Gjorgi

Потврден огласувач