Logo

АПАРТМАНИ СКОРПИОН

Број на оглас: 1834556 | Објавен на: 22.11.2017, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат апартмани во ново изградениот објект кој се наоѓа на 10 минути од центарот на градот, веднаш до Спомен Куќата Тоше Проески.
Поседуваме еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четворокреветни апартмани.
Секој апартман располага со сопствено купатило, ТВ, интернет и сопствен паркинг.

Греење: Централно парно греење

За повеќе информации посетете ја фејсбук страницата: https://www.facebook.com/SkorpionApartments/
За резервација може да контактирате на телефон:
075/851-850

или на е-маил skorpion.mk@t.mk

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач