Logo

se prodava PROFESIONALEN TOSTER

Број на оглас: 1835663 | Објавен на: 24.06.2017, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Хотел / Мотел

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PROFESIONALEN TOSTER namenet za restorani ,sendvicari,hoteli vo ispravna sostojba mnogu brzo zagreva mnogu malku koristen
Proizvotstvo : SPANSKO ne e kineski
Godina:2001
230 v- 50Hz- 1450 Watt

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач