Logo

продажба на сигурносни влезни и дрвени внатрешни врати

Број на оглас: 1837752 | Објавен на: 04.09.2019, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.700 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Вид на оглас: Се продава


Фирма нуди блиндирани сигурносни врати од 9000 ден до 17500 ден .
Внатрешни дрвени врати медиjaпан со пвц фолија 7700den. Во соработка со финансиско друштво Иуте кредит ви нудиме продажва на 12 рати.
078943511

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Ljubomir

Потврден огласувач