Logo

Гајда Gajda стара над 30 години

Број на оглас: 1837951 | Објавен на: 21.01.2018, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Дувачки инструменти

Вид на оглас: Се продава


Продавам гајда стара над 30 години. Функционална во целост

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач