Logo

slusalki iphone 5/6 original

Број на оглас: 1840356 | Објавен на: 07.06.2018, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: slushalki iphone

Боја: White

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 600 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


slusalkite se neupotrebeni, NOVI - ORIGINAL od kutijata na iphone 5

076438408

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ASC

Потврден огласувач