Logo

bandasi 16 ki 5 x100 za golf Pacifik i dr. extra

Број на оглас: 1841466 | Објавен на: 14.05.2019, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


bandasire se fabricki od golf pacifik od poslednata seria na golf 4
077/755/600

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Icare4You

Потврден огласувач