Logo

Дукан во М.КАМЕНИЦА

Број на оглас: 1842277 | Објавен на: 25.05.2018, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 28 m²

Греење: Дрва

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Издавам дуќан во пазарот во М.Каменица со два влеза 28м2. so site dokumenti. samo za 3,5 EUR.m2 ( 100 eur ) Info na tel. 075-276-303 CECA

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач