Logo

Издавам спрат од куќа погоден за канцеларија, ателје, фитнес

Број на оглас: 1842785 | Објавен на: 11.02.2018, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 63 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава спрат од куќа во центарот на градот, на 200м од градската чаршија.
Погоден е за канцеларија, амбуланта, ателје, фитнес студио.
Спратот е наместен, но можи да се издава и не наместен.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Doce

Потврден огласувач