Logo

Се издава на краток или подолг период

Број на оглас: 1843241 | Објавен на: 23.05.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Овој стан во строг центар се продава
Исто така се издава на пократок период

Одлична опременост, локација.

Контакт: Антонио
моб.:077/836-439

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач