Logo

Приватно издавање

Број на оглас: 1843259 | Објавен на: 23.05.2020, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат соби, студија и апартмани на одлична, перфектна локација во Охрид.

Контакт: Антонио
моб.тел.077/836-439

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач