Logo

Убавиот персијанец Лео,бара уште поубава персијанка !

Број на оглас: 1843864 | Објавен на: 18.05.2017, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Вид на оглас: Се продава


Персиски мачор со екстра потекло,редовно вакциниран,чистен од внатрешни и надворешни паразити ,бара персиска мачка за парење!

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 xxxx