Logo

BARAM VOZAC SO C+E KATEGORIJA

Број на оглас: 1844467 | Објавен на: 03.06.2017, 23:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 11.111 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram vozac so C+E kategorija i so bg dokumenti. Voze se na relacija GR-DE i obratno. .

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 slobodan

Потврден огласувач