Logo

Метална ограда

Број на оглас: 1845370 | Објавен на: 22.01.2016, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина

Вид на оглас: Се продава


Продавам неупотребена метална ограда, димензии 200x90 cm. 10 парчиња.
Цена по договор

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Ристо