Logo

Garnitura 3/4" stekovi

Број на оглас: 1845415 | Објавен на: 31.05.2018, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Garnitura 3/4" setot ima
16 stekovi od 19mm do 50mm
3/4" racka krckalka
3/4" T-racka
2 prodolzetoci
proveren kvalitet

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач