Logo

PRODAZBA NA RIBEN PODMLADOK

Број на оглас: 1846157 | Објавен на: 16.09.2020, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


Ribnik PAVIK- Piskupshtina vrsi prodazba na riben podmladok od 5 do 50 grama na kaliforniska i recna pastrmka. Gi poseduvame site potrebni dokumenti, veterinarni sertifikati za prodazba na istiot.
Cena po viduvanje

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Ribnik PAVIK (претпријатие)

Потврден огласувач