Logo

Se prodava far svetlo za mercedes actros

Број на оглас: 1846257 | Објавен на: 21.03.2017, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava far svetlo za mercedes actros.Teloto i stakloto se zdravi , vnatresnata folia e malku ostetena.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Martin