Logo

BLIC MIKONA MV 328

Број на оглас: 1846375 | Објавен на: 10.07.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Останато

Цена: 30 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Blicot e nov i voopsto ne e koristen

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 bozidar

Потврден огласувач