Logo

AUDI A6 3.0 2007 -QUTTRO 171kw-233ks

Број на оглас: 1847088 | Објавен на: 22.01.2017, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 8.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A6 2007 god QUATTRO
Noviot motor 3.0TDI 171kw-233ks
Ful oprema
Realna Kilometraza
Redovno Servisirana
Zamena za golf 6.7 tiguan moja ili vasa doplata

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ....