Logo

MOTOR ZA RENAULT 4 SO PLINSKI URED

Број на оглас: 1847613 | Објавен на: 31.01.2017, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM KOMPLETEN MOTOR ZA RENAULT 4 VO ODLIČNA SOSTOJBA. CENA 50€.
(PLINSKIOT URED E PRODADEN).

INFORMACII NA TEL: 075/602-609

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач