Logo

glava za wv 19 tdi/sdi

Број на оглас: 1847852 | Објавен на: 05.02.2018, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.298 МКД
3.299 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


-glava za 19tdi/sdi(98-04g) odgovara za golf 4, audi,pasat,skoda,seat polo,i dr.
-glavata e izvadena od motor so neispraven blok

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач