Logo

Sprat od kukja so kujna i toalet

Број на оглас: 1852116 | Објавен на: 30.01.2017, 06:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Se izdava sprat od kukja, so kujna i toalet, kablovska televizija, Wi-Fi internet.

Ve molam kontaktirajte me posle 17 casot.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Мишко