Logo

LINCOLN NAVIGATOR 5.4 TNG 2004

Број на оглас: 1852379 | Објавен на: 12.02.2017, 23:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForFour

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 20.900 € Цената не е фиксна 21.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


LINCOLN NAVIGATOR 2004
5.4 BENZIN+PLIN
FULL OPREMA
FEELGI 24COL


Samo za kes do 15.06.2016

BELA SO BELL ENTERIRER
INFO 071310424

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Nebi

Потврден огласувач