Logo

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК

Број на оглас: 1853379 | Објавен на: 21.03.2019, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


АГРОТЕХНИКА -ИСТОК НАШЕТО МОТО Е НАЈДОБРИ ЦЕНИ ЗА НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ СЕ НАОЃАМЕ НА ВЛЕЗОТ НА ГРАДОТ НАСПРОТИ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА НА ВЛЕЗОТ НА ВИНАРСКАТА ВИЗБА ИЛИ 200 МЕТРИ ПРЕД БЕНЗИНСКАТА ПУМПА НА ЛУК ОИЛ ,ВРШИМЕ УВОЗ И ПРОДАЖБА НА ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА ЗЕМЈОДЕЛСКА ОПРЕМА И МЕХАНИЗАЦИЈА МОТОКУЛТИВАТОРИ,МОТОФРЕЗИ,ВОДНИ ПОМПИ,АГРЕГАТИ,КОСАЧКИ,РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ , МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПЕЛЕТИ,ДРОБИЛИЦИ ЗА ГРАНКИ И СЛАМА,ТРАНСПОРТЕРИ НА ГАСЕНИЦИ И НА ГУМИ,УНЕВРЗАЛНИ МОТОРИ НА БЕНЗИН И НАФТА ,ПРСКАЧКИ,МОТОРНИ СВРДЛИ,КОСАЧКИИ ДРУГИ МАШИНИ.
ТЕЛ.071367690, 077823092, И НА
Facebook Agrotehnika ISTOK

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 AGROTEHNIKA - ISTOK

Потврден огласувач