Logo

Се продава Алфа Ромео

Број на оглас: 1853777 | Објавен на: 26.03.2017, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Алфа Ромео 156, 2,0 Твин Спарк, 1998 година, 155 к.сили.
Фул опрема,донесена од Швајцарија,Одлично сочувана.
Поминати 130 000 км.
Можи да се види во секое време.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Risto