Logo

Се продава Опел Омега (караван)

Број на оглас: 1853791 | Објавен на: 26.03.2017, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Опел Омега 2.0, 115 К.Сили, 1997 год.
Поминати 130 000 км.
Донесена од Швајцарија многу сочувана.
Може да се провери во секое време.
Кожни седишта.
Цена по договор.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Risto