Logo

3G mobilen modem internet Huawei E3131

Број на оглас: 1854696 | Објавен на: 08.05.2017, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 990 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


NOV NEUPOTREBEN - 3G mobilen modem za internet model
Huawei E3131

 Romeo

Потврден огласувач