Logo

se prodava

Број на оглас: 1855068 | Објавен на: 21.12.2015, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Acer

Процесор: над 1 GHz

Xaрд диск HDD: < 60 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


prodavam lap top acer ispraven so polnac baterijata slabo drzi

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 lap top