Logo

ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС

Број на оглас: 1855901 | Објавен на: 11.09.2017, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


УНИКАТНИ ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС
НАПТАВЕНИ РАЧНО ОД ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 ЗОРАН

Потврден огласувач