Logo

Се продава стан

Број на оглас: 1856124 | Објавен на: 09.02.2017, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 91 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Цена: 599 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов современ стан во модерна и убава станбена зграда, кој е со комплетна документација и е веднаш вселив.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 bild grup