Logo

Prodavam Epson R265 i R285 so zapuseni glavi

Број на оглас: 1856499 | Објавен на: 10.03.2019, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva printeri Epson R265 i Epson R285 so zapuseni glavi.

Moze zamena za mobilen telefon.

Cena po dogovor

Informacii na 077/ 529-777

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Фото Подароци

Потврден огласувач