Logo

prodavam mnogu dobar lap top hp 6735b

Број на оглас: 1857205 | Објавен на: 22.07.2017, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP/Compaq

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 3 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


prodavam mnogu dobar lap top hp 6735b donesen od norveska moze zamena vo defekt ne raboti ekranot za delovi

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 d

Потврден огласувач