Logo

vibro zabi WACKER DIESEL

Број на оглас: 1857662 | Објавен на: 11.03.2017, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


vibro zabi wacker diesel

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 DEAN

Потврден огласувач